z Oddziałami Sportowymi
im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

ul. Wandy 13

sekretariat@sp76.wroclaw.pl

Nauczyciel Wojciech Stasik wraz z uczniami z klas 4 zorganizował w szkole świąteczne kolędowanie, tworząc wyjątkową atmosferę przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Wspólne spotkanie odbyło się na szkolnym korytarzu.

Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela przygotowali repertuar kolęd i pastorałek, prezentując swoje umiejętności wokalne oraz muzyczne. W trakcie występu panowała radosna atmosfera, a uczestnicy mogli poczuć magię nadchodzących świąt.

Kolędowanie w szkole stało się nie tylko okazją do wspólnego śpiewania, ale także momentem integracji społeczności szkolnej. Pan Wojciech, poprzez organizację tego wydarzenia, przyczynił się do budowania więzi między uczniami, a jednocześnie wprowadził w szkolny klimat świąteczny. Dzięki takiemu spotkaniu wszyscy uczestnicy mogli razem cieszyć się duchem Bożego Narodzenia i wspólnie przygotować się do tego wyjątkowego czasu.