z Oddziałami Sportowymi
im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

ul. Wandy 13

sekretariat@sp76.wroclaw.pl

Żadna z tegorocznych klas uniwersyteckich nie zapomni wspaniałej przygody jaką był obóz informatyczny. Wyjazd ten był bardzo wartościowym przeżyciem pod względem naukowym, jak i społecznym. Pokazuje to wiele godzin spędzonych na wspólnym programowaniu, rozmowach … no i nocnej rozgrywce w mafię ;). Nikt nie odczuł tego tak dobrze jak sami uczniowie. Zapytaliśmy się kilku z nich, o ich opinie na temat obozu. Przedstawiają się następująco:

Paweł, klasa 7e
Obóz bardzo mi pomógł i zauważyłem duży wzrost moich umiejętności. Pomagało mi wspaniałe grono studenckie, mimo licznego wołania o pomoc, byli wytrwali i pomagali wszystkim. Dzięki małej różnicy wieku nie było problemu, aby dojść do porozumienia.

Mikołaj, klasa 8e
 Obóz bardzo mi się podobał, a poziom mojej wiedzy kilkukrotnie wzrósł. Po zajęciach studenci organizowali wspaniałą grę w mafie, której rozgrywki trwały do późnych godzin : )

Filip, klasa 7e
Dzięki wspaniałym wykładowcom nabyłem nowe umiejętności a także dobrze się bawiłem.

Janek, klasa 7e
Obóz był świetnym przeżyciem, którego z pewnością nie zapomnę. Rozwinąłem na nim zarówno moje umiejętności jak i relacje z kolegami i koleżankami. Bardzo podobała mi się gra w mafie ze studentami.

Adam, klasa 7e
Pod względem merytorycznym obóz obronił się dzięki prowadzącym studentom, których wiedza w dużym stopniu nam pomogła. Jeśli chodzi o kwestie społeczne świetnie grało się w mafie, która bardzo rozwinęła nasze kontakty między ludzkie.

Oskar, klasa 7e
Bardzo mi się podobało, zaprzyjaźniłem się ze studentami, którzy w dużym stopniu pomogli mi rozwinąć swoją wiedzę.

Anastazja, klasa 7e
Obóz był wspaniały, poznałam nowe osoby. Kocham grę w mafie!!

Ania, klasa 7e
Wielkim plusem obozu była różnorodność herbaty, do której był dostęp przez większość czasu. Chwali się wsparcie od studentów oraz organizację zabaw (mafii).

Zuzia, klasa 7e
Obóz bardzo fajny, pozdrawiam Krzysia Łukasiewicza i Agnieszkę Tatarczuk.

Wojtek, klasa 7e
Cudowny obóz 🙂

Jak możemy zauważyć po opiniach uczniów, obóz był doświadczeniem niesamowitym, które na pewno utkwi w ich pamięci na długi czas. Na tym wyjeździe wychowankowie nie tylko nabyli wielu nowych umiejętności programistyczno-informatycznych, ale również rozwinęli swoje kontakty i relacje. Było dużo zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. Obóz rozwinął nasze zdolności programistyczne jak kilka miesięcy pracy w szkole. Myślę, że taka przygoda to naprawdę cenne doświadczenie, którego każdemu z nas można pozazdrościć.