z Oddziałami Sportowymi
im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

ul. Wandy 13

sekretariat@sp76.wroclaw.pl

W dniach 16-17.03.2024 w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu. Z naszej szkoły reprezentowali nas uczniowie z klasy 8b, 7b i 7e, w skład 10 osobowej drużyny weszli: Martyna Berdechowska, Nadia Piątek, Aleksandra Jaworska, Nela Nosal, Igor Wereszczyński, Mateusz Kosiarek, Marcel Dębicki, Jacek Lewandowski, Seweryn Kosenda i Piotr Statkiewicz. Nasi uczniowie przez dwa dni dzielnie walczyli zdobywając w sumie 10 medali indywidualnie: M. Berdechowska 2x złoto i 1x srebro, N. Piątek 1x złoto i 1x brąz, A. Jaworska 1x złoto i 1x brąz, N. Nosal 1x srebro i 1x brąz i I. Wereszczyński 1x srebro. Nasza sztafeta 4x100m stylem dowolnym kobiet zajęła pierwsze miejsce w składzie: Jaworska, Piątek, Berdechowska, Nosal.
Cała drużyna wywalczyła trzecie miejsce🥉 i mamy brązowych medalistów Mistrzostw Polski Szkół Sportowych.
Gratulujemy zawodnikom, trenerom a rodzicom dziękujemy za wsparcie.