Harmonogram godzin konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Miejsce

Bergel-Pajda Anna

Poniedziałek

15:15 – 16:15

Basen ul. Racławicka, pokój nr 16

Boluk Mirosława

Wtorek

14:00 – 15:00

Sala nr 23

Budner Klaudia

Wtorek

10:45 – 11:45

Pokój nauczycielski / sala nr 16

Czado Sylwiusz

Wtorek

16:45 – 17:45

Sala nr 22

Czajkowski Rafał

Piątek

12:50 – 13:50

Sala nr 22

Dorada Piotr

Czwartek

15:15 – 16:15

Basen ul. Racławicka, pokój nr 23

Dunaj Marta

wtorek

12:30 – 13:30

Pokój nauczycielski

Fałkowska Edyta

Piątek  II i IV tydzień miesiąca

15:30 – 16:30

Pokój nauczycielski

Golonka Ewa

Wtorek  I i III tydzień miesiąca

15:45 – 16:45

Pokój nauczycielski

Grajewska Mirosława

Piątek II i IV tydzień miesiąca

10:00 – 11:00

Świetlica

Gronkiewicz Ewa

Środa

15:45 – 16:45

Sala nr 24

Gruszka Alina

Piątek II i IV piątek miesiąca

11:45 – 12:45

Pokój nauczycielski

Jabłońska Zarzycka Marzena

Wtorek

15:45 – 16:45

Sala nr 15

Jarzębak Barbara – s. Fabiana

Czwartek

15:00 – 16:00

Sala nr 1B

Kaczmarek Artur

Środa

13:10 – 14:10

Sala gimnastyczna,  pokój WF

Kalbarczyk Grażyna

Czwartek

14:55 – 15:55

Pokój nauczycielski

Kałużka Karolina

Środa

16:00 – 17:00

Basen ul. Racławicka

Karaszewska Renata

Poniedziałek

15:00 – 16:00

Sala nr 34

Kijewski Andrzej

Czwartek  II i IV tydzień miesiąca

15:45 – 16:45

Sala nr 24

Kiraga Dorota

Środa

14:00 – 15:00

Pokój nauczycielski

Kłos Violetta

Poniedziałek

13:00 – 14:00

Sala nr 5

Kondracka Joanna

Czwartek  II i IV tydzień miesiąca

14:30 – 15:30

Pokój nauczycielski

Konefał Mariola

Piątek

14:00 – 15:00

Sala nr 32

Koźlarska Małgorzata

Wtorek

14:00 – 15:00

Sala nr 26

Krajewska-Barnaś Małgorzata

Wtorek

15:00 – 16:00

Sala nr 32

Krzemińska Mirosława

Poniedziałek  I i III tydzień miesiąca

11:30 – 12:30

Świetlica

Kupczyk Janina

Poniedziałek II i IV tydzień miesiąca

9:00 – 10:00

Świetlica

Kwaśna Anna

Poniedziałek

17:00 – 18:00

Basen ul. Racławicka, pokój nr 16

Latko – Bożek Izabela

Poniedziałek

15:00 – 16:00

Sala nr 13

Lemke- Sławińska Ania

Wtorek I i III tydzień miesiąca

9:30 – 10:30

Sala nr 17

Wtorek II i IV tydzień miesiąca

14:00 – 15:00

Leśniak Karolina

Czwartek

15:15 – 16:15

Basen ul. Racławicka

Łukowski Jan

Czwartek

14:00 – 15:00

Pokój nauczycielski

Maciaszek Mariusz

Środa

15:15 – 16:15

Basen ul. Racławicka

Matraszek Małgorzata

Poniedziałek

14:00 – 15:00

Pokój nauczycielski

Michalczyk Ewa

Poniedziałek

15:50 – 16:50

Sala nr 10

Milczyńska Jolanta

Środa

13:10 – 14:10

Sala nr 16

Młochowska Magdalena

Środa

14:55 – 15:55

Sala nr 4

Nelkowska Marietta

Środa

16:00 – 17:00

Sala nr 1

Olejnik Paweł

Piątek

6:45 – 7:45

Basen ul. Racławicka, pokój nr 23

Olszewska – Stach Halina

Piątek

15:15 – 16:15

Świetlica

Ostrowska Ewa

Czwartek  II i IV tydzień miesiąca

14:45 – 15:45

Pokój nauczycielski

Padarz Marzena

Piątek

14:00 – 15:00

Sala nr 27

Panek Jowita

Poniedziałek

15:00 – 16:00

Gabinet wicedyrektorów

Piwko Izabela

Środa

14:00 – 15:00

Pokój nauczycielski

Plata Monika

Poniedziałek

15:00 – 16:00

Sala nr 16

Polańska Magdalena

Wtorek

15:00 – 16:00

Sala nr 25

Prokop Agnieszka

Piątek

15:45 – 16:45

Sala nr 15

Promirska Małgorzata

Poniedziałek

17.00 – 18.00

Basen ul. Racławicka, pokój nr 16

Rengiert-Atlama Marta

Czwartek  II i IV tydzień miesiąca

15:50 – 16:50

Sala nr 1

Rębecki Jerzy

Wtorek

15:45 – 16:45

Sala gimnastyczna, pokój WF

Różycka Milena

Poniedziałek

15:50 – 16:35

Sala nr 27

br. Wojciech Sokołowski

 

Poniedziałek II i IV tydzień miesiąca

15:50 – 16:50

Pokój nauczycielski

Shychkov Yuriy

Środa II i IV tydzień miesiąca

17:00 – 18:00

Basen ul. Racławicka, pokój trenerów

Shychkova Tetiana

Piątek

15:00 – 16:00

Sala gimnastyczna, pokój WF

Sroczyńska- Chajewska Dominika

Poniedziałek

13:00 – 14:00

Pokój nauczycielski

Stachowiak-Płotek Anna

Poniedziałek

7:50 – 8:50

Pokój nauczycielski

Stasik Wojciech

Piątek II i IV tydzień miesiąca

13:10 – 14:10

Pokój nauczycielski

Stelmach Marcin

Czwartek

13:10 – 14:10

Sala gimnastyczna, pokój WF

Szczygieł Aleksandra

Środa

15:30 – 16:30

 

Szkrobol Jolanta

Wtorek  II i IV tydzień miesiąca

16:35 – 17:35

Sala nr 35

Szymańska Małgorzata

Środa

15:45 – 16:45

Sala nr 12

Uryszek Kamil

Środa

16:35 – 17:35

Sala nr 23

Walczuk Beata

Piątek

15:30 – 16:30

Sala nr 31

Wereszczyńska Anna

Poniedziałek

17:00 – 18:00

Basen ul. Racławicka, pokój nr 17

Winiewicz  Radosława

Wtorek

12:15 – 13:15

Pokój nauczycielski

Wojtuś Ewa

Piątek

14:00 – 15:00

Biblioteka

Wróblewski Bartosz

Wtorek

14:00 -15:00

Sala gimnastyczna, pokój WF

Zazula – Sielawska Krystyna

Środa

15:50 – 16:50

Sala nr 35

Zglenicka Maria

Poniedziałek

8:00 – 9:00

Pokój nauczycielski

Ziemianowicz Sandra

Czwartek

7:15 – 8:15

Sala  nr 1B