REKRUT.

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

GRONO PEDAGOGICZNE
w roku szkolnym 2020/2021

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III

Dorota Kiraga

Edukacja wczesnoszkolna klasa 1a

Agnieszka Prokop

Edukacja wczesnoszkolna klasa 1b

Karolina Nowak

Edukacja wczesnoszkolna klasa 2a

Izabela Latko- Bożek

Edukacja wczesnoszkolna klasa 2b

Aneta Małkowska

Edukacja wczesnoszkolna klasa 3a

Marta Zimierska

Edukacja wczesnoszkolna klasa 3b

Nauczyciele przedmiotów w klasach IV-VIII

Sokołowski Wojciech

Religia

Jarzębak Barbara

Łukowski Jan

Kondek- Zając Sylwia

Język polski

Krajs Klaudia

Język polski, wychowawca klasy 6b

Koźlarska Małgorzata

Język polski, wychowawca klasy 8d

Polańska Magdalena

Język polski, wychowawca klasy 7a

Więckowska Weronika

Język polski,

Boluk Mirosława

Historia, wychowawca klasy 7e

Soszyńska Lidia

Historia, wychowawca klasy 78b

Małgorzata Matraszek

Język angielski,wychowawca klasy 4a

Ewa Michalczyk

Język angielski,

Izabela Piwko

Język angielski, wychowawca klasy 5b

Anna Stachowiak- Płotek

Język angielski, wychowawca klasy 5a

Ewelina Kulesza

Język niemiecki, wychowawca klasy 8a

Sylwiusz Czado

Informatyka,

Jowita Panek

Informatyka

Magdalena Młochowska

Język niemiecki

Sandra Ziemianowicz

Język niemiecki, wychowawca klasy 7c

Jolanta Szkrobol

Przyroda

Krystyna Zazula - Sielawska

Biologia, wychowawca klasy 8a

Klaudia Miszke

Geografia,

Renata Karaszewska

Fizyka, wychowawca klasy 8e

Małgorzata Krajewska - Barnaś

Chemia, wychowawca klasy 8c

Marzena Padarz

Matematyka, wychowawca klasy 6a

Beata Walczuk

Matematyka,

Małgorzata Szymańska

Matematyka, wychowawca klasy 4b

Mariola Konefał

Matematyka

Andrzej Kijewski

Technika, Edukacja dla Bezpieczeństwa

Ewa Gronkiewicz

Plastyka, Technika

Wojciech Stasik

Muzyka

Anna Wereszczyńska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Anna Kwaśna

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 7b

Mariusz Maciaszek

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Małgorzata Promirska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania, wychowawca klasy 7b

Wojciech Ostrowski

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Yuriy Shychkov

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Paweł Olejnik

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Anna Bergel- Pajda

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Piotr Dorada

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Karolina Kałużka

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Artur Kaczmarek

Wychowanie Fizyczne, trener siatkówki kl. 4c, wychowawca klasy 4c

Karolina Lesniak

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 6c

Jerzy Rębecki

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 7d

Marcin Stelmach

Wychowanie Fizyczne, trener piłki ręcznej kl. 4c

Kacper Walczyk

Wychowanie Fizyczne, trener piłki nożnej kl. 8d

Bartosz Wróblewski

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 5c

Edyta Fałkowska

Wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Kondracka

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Wojtuś

Nauczyciel bibliotekarz

Maria Zglenicka

Nauczyciel wspomagający w klasie 7c

Jolanta Milczyńska

Nauczyciel wspomagający w klasie 6b

Klaudia Budner

Nauczyciel wspomagający w klasie 2a

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Przeczytaj.

Akceptuję pliki cookies na stronie SP76