{Play}Finał XI Wrocławskiego Konkursu "Pożeracze Książek"

27 kwietnia 2021 roku odbył się finał XI Wrocławskiego Konkursu Pożeracze Książek. 71 uczniów z 21 szkół podstawowych Wrocławia zmierzyło się z testem dotyczącym dziesięciu powieści zaproponowanych przez organizatorów.
Z naszej szkoły 7. miejsce zajęła Anastasiya Zhura z 6b, która otrzyma nagrodę książkową i dyplom od Organizatorów konkursu.
Gratulujemy sukcesu!

Pozostałym Pożeraczom: Igorowi Wereszczyńskiemu, Zuzannie Sadowskiej i Pawłowi Lubinowi dziękuję za udział w konkursie, zaangażowanie i zapał do czytania. Czekają na Was dyplomy!
Życzę Wszystkim Uczestnikom cudownych chwil spędzonych z książką.
Dziękuję również Rodzicom za wspieranie Dzieci i zaszczepienie im miłości do książek.