REKRUT.

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Już 13.04.2019 r., odbędzie się trzecia wrocławska edycja Yuri’s Night, wydarzenia upamiętniającego historię eksploracji kosmosu.  Zarezerwuj swój czas, zarejestruj się i baw się z innymi miłośnikami technologii kosmicznych i astronomii.

Przyjdź i posłuchaj fantastycznych prelegentów, którzy opowiedzą o locie Gagarina i misjach promów kosmicznych oraz uczniów z wrocławskich szkół, odkrywających tajemnice pierwszych misji kosmicznych i kosmonautów.

A co powiesz na wyzwanie inżynieryjne? Zostań inżynierem technologii kosmicznych, zaprojektuj i przetestuj własny lądownik księżycowy! Będziesz pracować w zespole, liczy się kreatywność i myśl technologiczna. Dobra zabawa gwarantowana, podobnie jak nagrody.

Lubisz "planszówki"? Młodzi członkowie Klubu Astronomicznego Almukantarat pokażą Ci, jak stworzyć własną grę planszową. Możesz też zagrać w kosmiczne gry planszowe – przyjdź ze znajomymi lub dołącz do dowolnej drużyny! Zwycięzcy zgarniają planszówki na własność!

W trakcie imprezy otrzymasz niekończące się możliwości rozmowy o przestrzeni z naszymi gośćmi i innymi uczestnikami. Przygotowaliśmy pakiet niesamowitych gadżetów dla każdego z Was!

Brzmi dobrze? Nie wahaj się i zarejestruj za darmo, aby wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Wydarzenie kierowane jest do szerokiego grona odbiorców z Wrocławia oraz okolic. Wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji: (https://forms.gle/gNMYRGorbQuPt9Mq8). Liczba miejsc ograniczona!

Jak we wszystkich poprzednich edycjach, impreza odbędzie się w gościnnych murach Liceum Ogólnokształcącego nr XVII we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie WroSpace, twórca m.in. World Space Week Wrocław.

Projekt jest dofinansowany w ramach Programu "Mikrogranty NGO" realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły: http://wrospace.pl/yuris-night-2019/ oraz https://www.facebook.com/events/1122677671246437/.

Termin: 13.04.2019 r., godz. 14:30-20:30

Miejsce: LO nr XVII, ul. Tęczowa 60, Wrocław

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Przeczytaj.

Akceptuję pliki cookies na stronie SP76