REKRUT.

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław„Plecak pełen niespodzianek” w ramach akcji charytatywnej
Cały Wrocław Czyta
Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu
W ramach akcji w naszej szkole dobędą się następujące wydarzenia:
1. Od 04.05.2022 do 15.06.2022 zbiórka książek, przyborów szkolnych! W bibliotece szkolnej jest niezwykły plecak akcji charytatywnej Cały Wrocław Czyta. Jeżeli chcesz podzielić się książką z polskimi koleżankami i kolegami mieszkającymi w Kołomyi w Ukrainie, przynieś niezniszczoną książkę do biblioteki. Do plecaka można również przynosić słodycze oraz przybory szkolne. Stwórzmy razem plecak pełen niespodzianek!
2. 17.05.2022 każda klasa przynosi jedno ciasto na kiermasz charytatywny. Dochód przeznaczony zostanie na zakup książek dla uczniów polskich szkół w Kołomyi oraz na zakup książek w języku ukraińskim do naszej szkolnej biblioteki. Akcja Samorządu Uczniowskiego i biblioteki.
3. 11.05.2022 Świetlica szkolna warsztaty: Tworzymy zakładki do książek dla dzieci z Kołomyi.
4. Piszemy listy do polskich dzieci mieszkających w Kołomyi
Przyłącz się do akcji i dziel się dobrem!

Ewa Wojtuś
Sylwia Kondek-Zając
Anna Stachowiak-Płotek