REKRUT.

Do II etapu OMJ zakwalifikowało się 18 uczniów.

5 z 7e: Amelia Głośna, Karolina Grzybek, Hanna Nowak, Hubert Strzelec, Mateusz Wilgosz.

13 z 8e: Alex, Basałaj, Ewa Bogacz, Maciej Boroń, Mikołaj Bundyra, Kacper Fulczyk, Mateusz Jurach, Mateusz Kiewra, Zofia Kulczycka, Franciszek Kurlej, Natalia Mączka, Jan Myszka, Dorian Niciak, Iga Szostak.

Do finału (etapu wojewódzkiego) zDolnego Ślązaka z matematyki dostało się 4 uczniów: 3 z 8e: Ewa Bogacz, Kacper Fulczyk, Szymon Michalski oraz Filip Rusiecki 8c.

GRATUJUJEMY!!!

Lista uczniów według zdobytych punktów:
1. Jan Myszka
2. Mateusz Jurach
3. Maciej Boroń
4. Alex Basałaj
5. Mateusz Wilgosz
6. Kacper Fulczyk
7. Karolina Grzybek
8. Franciszek Kurlej
9. Mateusz Kiewra
10. Natalia Mączka
11. Urszula Pandel
12. Martyna Ożóg
13. Wojciech Bratek
14. Ewa Bogacz
15. Mateusz Pondel
16. Adam Wystrychowski
17. Iga Szostak
18. Ryszard Kępa
19. Mikołaj Bundyra
Serdecznie gratulujemy !
22 czerwca w auli Liceum nr XIV odbyła się ceremonia wręczenia stypendiów Promovere Talenta.
Uroczystość podzielono na dwie tury. O godzinie 11:30 w umieniu Prezydenta Miasta stypendia wręczyła Pani Ewa Szczęch - Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych.
Stypendia za bardzo dobre oceny i osiągnięcia otrzymali:
- Hanna Zając
- Mateusz Mielcarek
- Jakub Świątczak
O godzinie 13:00 stypendia za tytuł laureata w konkursach wręczył Pan Bohdan Aniszczyk, Radny Wrocławia. Stypendia otrzymali:
- Adam Biel
- Jagoda Białek
- Maciej Boroń
- Paweł Czujowski
- Mateusz Jurach
- Franciszek Kurlej
- Karol Łacina
- Magdalena Nieplowicz
- Igor Nowicki
- Justyna Rojek - Nowosielska
Wszystkim stypendystom serdecznie GRATULUJEMY!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WRĘCZENIA Stypendium dla uczniów i absolwentów SP 76

Adam Gąsienica-Samek został wicemistrzem Europy podczas zawodów Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów 2021! Brązowe medale wywalczyli Jerzy Olkowski oraz Karol Łacina. Natomiast Paulina Żeleźnik, startująca w drugiej, nieoficjalnej reprezentacji, zdobyła srebrny medal. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zawodnicy reprezentujący Polskę na zawodach Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów 2021

Polskę na zawodach EJOI 2021 reprezentowali:

• Karol Łacina - absolwent Szkoły Podstawowej nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu
  • Stanisław Lada - uczeń 7. klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie
  • Jerzy Olkowski - absolwent Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie
  • Adam Gąsienica-Samek - absolwent Szkoły Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie
Czytaj więcej: EUROPEJSKA OLIMPIADA INFORMATYCZNA JUNIORÓW

PREZENTACJA KLASY 8D

Za ogromne wsparcie informatyczne i organizacyjne, bardzo serdecznie dziękujemy profesorowi Krzysztofowi Lorysiowi.
Za prowadzenie bardzo ciekawych zajęci i profesjonalne przygotowanie, pani Adriannie Struzik i panu Mateuszowi Basiakowi.

{Play}
Z ogromną przyjemnością informujemy, że 11 uczniów naszej szkoły zostało Finalistami XV Olimpiady Informatycznej Juniorów, w tym 9 Laureatów.
Jednocześnie KAROL ŁACINA zdobył I miejsce w Polsce.

LAUREACI:
Złoty medal: KAROL ŁACINA
Srebrny medal: ADAM BIEL
Brązowy medal (kolejność alfabetyczna):
MACIEJ BOROŃ
JAGODA BIAŁEK
PAWEŁ CZUJOWSKI
MATEUSZ JURACH
FRANCISZEK KURLEJ
IGOR NOWICKI
JUSTYNA ROJEK-NOWOSIELSKA

FINALIŚCI:
MIKOŁAJ WIECZOREK
HANNA ZAJĄC

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!!!

Informacje pochodzą ze strony https://oij.edu.pl

{Play}Szukasz ciekawych wrażeń? Jesteś otwarty na naukę i nowe znajomości? To jest to, czego potrzebujesz!
Przyjdź do klasy uniwersyteckiej o profilu matematyczno-informatycznym. Dzięki dodatkowym i ciekawym zajęciom łatwiej będzie Ci wygrywać konkursy i dostać się do wymarzonego liceum. Inteligentni uczniowie, z którymi będziesz mógł porozmawiać o swoich zainteresowaniach, na pewno pomogą Ci, gdy będziesz w potrzebie. Na zajęciach z matematyki i programowania dowiesz się wielu ciekawych informacji. Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 76 są zaangażowani i chętnie pomagają z opanowaniem materiału. Czekamy na Ciebie.
Ewa Bogacz, Ryszard Kępa, Iga Szostak, Antoni Deutshmanek.