FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Osiągnięcia uczniów klas „uniwersyteckich” Szkoły Podstawowej nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego
we Wrocławiu
Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021:
➢ Kwalifikacja 18 uczniów do II etapu (powiatowego) Olimpiady Matematycznej Juniorów (8 - kl.7 i 10 – kl.8)
➢ Kwalifikacja 11 uczniów do II etapu (powiatowego) Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego „zDolny Ślązak” (7 - kl.7 i 4 – kl.8)
➢ Laureatka XVIII Wrocławskiego Maratonu Matematycznego
➢ II miejsce i 3 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr
➢ Dwóch uczniów zakwalifikowało się do II etapu Olimpiady Informatycznej Szkół Średnich
➢ Kwalifikacja 22 uczniów do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów.
➢ II miejsce w Konkursie Informatycznym Aglomeracji Wrocławskiej w ramach Ligii Niezwykłych Umysłów
➢ II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Szachach Online – Igrzyska Młodzieży Szkolnej


Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020:
➢ 5 finalistów Olimpiady Informatycznej Juniorów (w tym 3 z wyróżnieniem)
➢ Finalista Olimpiady Matematycznej Juniorów
➢ 4 laureatów i 1 finalista konkursu Zdolny Ślązak z matematyki
➢ 2 finalistów X Dolnośląskiego Konkursu Młodego Programisty
➢ I miejsce w Powiatowym Konkursie na prezentację multimedialną „Wrocławskie Wieże” w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia
➢ Laureat i finalistka XV Wrocławskiego Konkursu Matematycznego
➢ Mistrz Dolnego Śląska w Szachach (I miejsce)
➢ II miejsce drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Szachowym
➢ 2 laureatów X Dolnośląskiego Konkursu Młodego Programisty

lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Basałaj Alex

7

2

Białek Jagoda

8

3

Biel Adam

8

4

Boroń Maciej

7

5

Czujowski Paweł

8

6

Jurach Mateusz

7

7

Kępa Ryszard

7

8

Kiewra Mateusz

7

9

Kurlej Franciszek

7

10

Łacina Karol

8

11

Mielcarek Mateusz

8

12

Myszka Jan

7

13

Nieplowicz Magdalena

8

14

Nowakowski Stanisław

8

15

Nowicki Igor

8

16

Papierska Martyna

8

17

Rojek-Nowosielska Justyna

8

18

Świątczak Jakub

8

19

Wieczorek Mikołaj

8

20

Wittenbeck Krzysztof

8

21

Zając Hanna

8

22

Ziółkowski Kamil

8

Informacja pochodzi ze strony https://oij.edu.pl/

Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy :)

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że Mateusz Jurach zdobył II miejsce
w  XV Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "BÓBR".

Wyróżnienia w konkursie zdobyli

Maciej Boroń, Paweł Czujowski, Filip Rusiecki.

Serdecznie GRATULUJEMY!!!


Lista uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia
Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów

imię i nazwisko ucznia miejsce w kraju punkty, max 1500
Karol Łacina 3 1490
Mikołaj Wieczorek 32 1390
Maria Cichosz 45 1329
Maria Tometczak 91 1209
Jagoda Białek 94 1191
Oskar Kalinowski 98 1180
Adam Biel 100 1178
Tymon Terczyński 145 1054
Mikołaj Sczogiel 198 841
Zofia Lewandowska 211 780
Jakub Świątczak 270 500

 

Lista wszystkich zakwalifikowanych uczestników do zawodów II stopnia:  https://oij.edu.pl/oij14/etap1-wyniki.pdf

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!


 


Na zdjęciu uczniowie z klasy uniwersyteckiej 8d, z prowadzącą zajęcia panią Jadwigą Pokorską.