{Play}W związku z panującą sytuacją epidemiczną i przejściem klas młodszych na tryb nauki zdalnej tegoroczny Szkolny Konkurs Interpretacji Poezji Dziecięcej klas 1 - 3 nie mógł odbyć się w formie stacjonarnej. Wszyscy uczestnicy przesłali więc swoje interpretacje wierszy w formie nagrania wideo.
8 kwietnia, zebrało się jury konkursu w składzie: p. Grażyna Kalbarczyk, p. Violetta Kłos, p. Izabela Latko -Bożek i p. Dorota Kiraga.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu przesłanych przez dzieci nagrań, jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Zofia Zając kl. 3a za wiersz "Rupaki"
II miejsce - Małgorzata Smorągiewicz kl. 2b za wiersz "Młodsza siostra"
III miejsce - Maciej Kilimnik kl. 3a za wiersz "Szły raz myszy"

Jury przyznało także trzy wyróżnienia dla:
Poli Kucharczyk z kl. 1a za wiersz "Szklanka przechwalanka"
Poli Lewandowskiej z kl. 1a za wiersz Ząb"
Natalii Smutkiewicz z kl. 2a za wiersz "Mleko"
Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom gratulujemy pięknych recytacji i życzymy kolejnych sukcesów.
Nagrody dla laureatów i dyplomy za udział w konkursie zostaną wręczone, gdy tylko uczniowie klas młodszych wrócą do szkoły.