REKRUT.

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Wyniki XII Wrocławskiego Konkursu Pożeracze Książek
26 kwietnia 2022 roku odbył się finał XII Wrocławskiego Konkursu Pożeracze Książek organizowanego pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. 125 uczniów z 37 szkół podstawowych powiatu wrocławskiego zmierzyło się z testem dotyczącym dziesięciu powieści zaproponowanych przez organizatorów. W tym roku uczniowie napisali test w dwóch kategoriach wiekowych – klas 4-6 i 7-8. Konkurs został zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych lub sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/2022. Źródło http://sp107.wroclaw.pl/aktualnosci/646
Z ogromną przyjemnością informuję, że uczennica naszej szkoły
Anna Górska z klasy 5c
zdobyła III miejsce
Gratulujemy!

Dziękuję i gratuluję udziału w finale konkursu także pozostałym uczestnikom:
1. Zofii Wesołowskiej z klasy 4c
2. Pawłowi Lubinowi z klasy 8c
3. Wojciechowi Wawro z klasy 5c
4. Witoldowi Wiącek z klasy 4c

Mam nadzieję, że czytanie książek sprawiło Wam wiele radości i było piękną przygodą.
Ewa Wojtuś