REKRUT.

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

ŚWIETLICA ONLINE

WROCŁAWSKIE KRASNALE

CAŁY WROCŁAW CZYTA

23 czerwca 2022 w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyło się pożegnanie klas 8.
Uczniowie, którzy zdobyli średnią minimum 4.90 oraz zachowanie wzorowe otrzymali tarcze.
Mateusz Jurach otrzymał tytuł Noblisty w dziedzinie matematyki i informatyki,
Natalia Mączka oraz Dorian Niciak otrzymali Nobla w dziedzinie fizyki
Ewa Bogacz otrzymała tytuł Najlepszej Uczennicy SP 76
Szymon Radzikowski został Najlepszym Sportowcem SP 76

W przerwach między wręczaniem świadectw i nagród uczniowie:
Milena Wawrzyniak, Hanna Nowak, Ryszard Kępa, Dorian Niciak, Szymon Michalski oraz uczniowie klasy 1,
umilali czas prezentacjami artystycznymi. 

 
Czytaj więcej: POŻEGNANIE KLAS 8
 
PREZENTACJA KLASY 8A PREZENTACJA KLASY 8B
   
PREZENTACJA KLASY 8C PREZENTACJA KLASY 8D
 
 
PREZENTACJA KLASY 8E

Dzień Dziecka obchodziliśmy w szkole  na sportowo.  Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali 3 tury konkurencji indywidualnych i klasowych. Dodatkowa każda klas spędziła czas z wychowawcą przygotowując zadanie niespodziankę wymagającą współpracy w zespole. Klasy 1-3 nagrywały piosenkę, klasy 4-6 przygotowywały plakat o prawach dziecka, a klasy 7-8 przygotowywały własne postulaty/ propozycje jakie w nawiązaniu do Praw Dziecka chcieliby wprowadzić do naszej placówki.

W godzinach 9.00-11.00 na boisku piłkarskim klasy 1-3 rozgrywały mecze międzyklasowe w rozgrywkach „Zbijaka”, natomiast na boisku wielofunkcyjnym wzięły udział w następujących konkurencjach sportowych:

 

  1. Skok w dal z miejsca
  2. Rzuty karne: piłka ręczna
  3. Uderzenie do bramki nogą
  4. Rzut dyskiem
  5. Unihokejowy slalom
  6. Drużynowa układanka


Czytaj więcej: DZIEŃ DZIECKA
Osiągnięcia na zawodach XI Puchar Prezesa DOZP w pływaniu w Legnicy:

- Szymon Chwałczyński 3 miejsce na 100m stylem grzbietowym
- Emilia Kozdrowska 2 miejsce na 100m stylem klasycznym oraz 4 miejsce na 200m stylem zmiennym
- Mateusz Wilgosz 2 miejsce na 100m stylem klasycznym oraz 2 miejsce na 200m stylem zmiennym
- Paweł Zawadzki 3 miejsce na 200m stylem zmiennym
- Dorota Borkowska 6 miejsce na 200m stylem zmiennym