Szkoła Podstawowa nr 76

z Oddziałami Sportowymi
im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Adres

ul. Wandy 13
53-320 Wrocław

Telefon

71 798 68 64

E-mail

sekretariat@sp76.wroclaw.pl

Facebook SP76
Szukaj
Close this search box.
WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

Szanowni Rodzice!  Podjęcie nauki w szkole to duże wyzwanie dla dziecka i rodzica. Jak postępować, zanim dziecko przekroczy próg szkoły? Rozmawiaj z dzieckiem o szkole podczas wakacji – warto odnieść się do własnych miłych wspomnień. Pozytywnie nastaw swoje dziecko do…

Dolnośląski Program Wspierania Talentów

Dolnośląski Program Wspierania Talentów

Szanowni Państwo, Samorząd Województwa Dolnośląskiego stworzył program, który będzie wspierał utalentowanych Dolnoślązaków, w ramach Dolnośląskiego Programu Wspierania Talentów. Głównym celem i zadaniem Programu jest przyznanie stypendium utalentowanym osobom, by umożliwić im start w prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich wydarzeniach. O jednorazowe stypendium…

Program “Twarze depresji dla szkół”

Program “Twarze depresji dla szkół”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, z ogromną radością spieszymy poinformować, że w roku szkolnym 2023/2024, chętni Nauczyciele pracujący w naszej Szkole, przystąpili do udziału w drugiej edycji programu „Twarze depresji dla Szkół”.  Przez cały rok szkolny Nauczyciele mogą przesyłać do Organizatorów zapytania związane z…

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie – informacje ogólne, instrukcja wypełniania ubezpieczenia. Ofertownik SIGNAL IDUNA   ISIGNAL IDUNA PID_Ogólne Warunki Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA     Ofertownik WIENER     Pakiet OŚWIATA OWU_Ogólne Warunki Ubezpieczenia WIENER      

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023/2024

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023/2024

Ważne informacje: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI1) z dnia 15 lipca 2022 r. w sprawie wymagań egzaminacyjnych dla egzaminu ósmoklasisty przeprowadzanego w roku szkolnym 2022/2023 i 2023/2024 Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie szczegółowych…

Nowe rozkłady jazdy

NOWE ROZKŁADY JAZDY

Od 3 września duże zmiany w komunikacji w całym mieście Powstaną dwie nowe linie tramwajowe, a osiem zmieni trasy. W przypadku autobusów nastąpi siedem zmian i przybędą  linia. To pierwsza tak duża modyfikacja od 20 lat. Wynika ona z zakończenia…

KARTA ROWEROWA

KARTA ROWEROWA

KLASY IV Treści przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową przerabiane są na lekcji techniki w klasie IV. (Zał. 1) Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej. Odbywa się w szkole. 1. Część teoretyczna składa się z 25 pytań w…

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA INSTRUKCJA  LOGOWANIA Adres strony do logowania: https://uonetplus.vulcan.net.pl/wroclaw FILM Jak po raz pierwszy zalogować się do e dziennika UONET+  FILM Jak odzyskać hasło do do e-dziennika UONET+ firmy VULCAN

KLIKNIJ ŻEBY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ

Dotacje z UNICEF-u dla wrocławskiej edukacji

Ponad 24,5 mln złotych dotacji z UNICEF-u, jakie otrzyma Wrocław na działania i projekty pomocowe związane z uchodźcami z Ukrainy przebywającymi w naszym mieście, popłynie do wrocławskich placówek oświatowych. Pieniądze przeznaczone są na ściśle określone cele, w tym m.in. na:…

Skip to content