KARTA ROWEROWA

KARTA ROWEROWA

KLASY IV Treści przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową przerabiane są na lekcji techniki w klasie IV. (Zał. 1) Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej. Odbywa się w…

zDolny Ślązak

zDolny Ślązak

18 października 2022 rozpocznie się kolejna edycja dolnośląskich  konkursów przedmiotowych zDolny Ślązak, która obejmuje  9 osobnych konkursów z: języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii i…

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Szanowni Państwo!!!Na wstępie bardzo dziękuję za wybór mojej oferty ubezpieczenia w roku szkolnym 2022/2023 i za powierzone zaufanie.Będę z Państwem przez cały rok i jeszcze dłużej jeśli Państwo pozwolą:·    będę…

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA INSTRUKCJA  LOGOWANIA Adres strony do logowania: https://uonetplus.vulcan.net.pl/wroclaw FILM Jak po raz pierwszy zalogować się do e dziennika UONET+  FILM Jak odzyskać hasło do do…

PAKIET STARTOWY / Стартовий пакет

PAKIET STARTOWY / Стартовий пакет

Poradnik ten adresujemy do rodziców uczniów, którzy rozpoczynają lub kontynuują edukację w Polsce i pochodzą z innego kraju lub wracają do Polski z emigracji. Цей довідник ми адресуємо батькам учнів,…

ZEBRANIA

ZEBRANIA

      31 stycznia 2023r. 1 lutego 2023r.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022/2023

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022/2023

Ważne informacje: W związku ze zmianą rozporządzenia MEN z dnia 11 października 2022r. w sprawie organizacji kształcenia, wychowania i opieki dzieci i młodzieży będących obywatelami Ukrainy, nastąpiła zmiana w przepisach…

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY I

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY I

Wyprawka dla ucznia klasy I – kliknij na ikonę po lewej

Dotacje z UNICEF-u dla wrocławskiej edukacji

Dotacje z UNICEF-u dla wrocławskiej edukacji

Ponad 24,5 mln złotych dotacji z UNICEF-u, jakie otrzyma Wrocław na działania i projekty pomocowe związane z uchodźcami z Ukrainy przebywającymi w naszym mieście, popłynie do wrocławskich placówek oświatowych. Pieniądze…