Szkoła Podstawowa nr 76

z Oddziałami Sportowymi
im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Adres

ul. Wandy 13
53-320 Wrocław

Telefon

71 798 68 64

E-mail

sekretariat@sp76.wroclaw.pl

MISTRZYNI SZYMBORSKA – PROJEKT

MISTRZYNI SZYMBORSKA – PROJEKT

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, przypominamy, że od stycznia 2023 roku, nasza Szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Projekcie „MISTRZYNI SZYMBORSKA”. Rok Wisławy Szymborskiej jeszcze nie dobiegł końca, dlatego z radością wznawiamy nasze działania. 🙂  Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i…

Program „Twarze depresji dla szkół”

Program „Twarze depresji dla szkół”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, z ogromną radością spieszymy poinformować, że w roku szkolnym 2023/2024, chętni Nauczyciele pracujący w naszej Szkole, przystąpili do udziału w drugiej edycji programu „Twarze depresji dla Szkół”.  Przez cały rok szkolny Nauczyciele mogą przesyłać do Organizatorów zapytania związane z…

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie – informacje ogólne, instrukcja wypełniania ubezpieczenia. Ofertownik SIGNAL IDUNA   ISIGNAL IDUNA PID_Ogólne Warunki Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA     Ofertownik WIENER     Pakiet OŚWIATA OWU_Ogólne Warunki Ubezpieczenia WIENER      

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023/2024

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023/2024

Ważne informacje: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI1) z dnia 15 lipca 2022 r. w sprawie wymagań egzaminacyjnych dla egzaminu ósmoklasisty przeprowadzanego w roku szkolnym 2022/2023 i 2023/2024 Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie szczegółowych…

Nowe rozkłady jazdy

NOWE ROZKŁADY JAZDY

Od 3 września duże zmiany w komunikacji w całym mieście Powstaną dwie nowe linie tramwajowe, a osiem zmieni trasy. W przypadku autobusów nastąpi siedem zmian i przybędą  linia. To pierwsza tak duża modyfikacja od 20 lat. Wynika ona z zakończenia…

KARTA ROWEROWA

KARTA ROWEROWA

KLASY IV Treści przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową przerabiane są na lekcji techniki w klasie IV. (Zał. 1) Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej. Odbywa się w szkole. 1. Część teoretyczna składa się z 25 pytań w…

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – LOGOWANIE

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA INSTRUKCJA  LOGOWANIA Adres strony do logowania: https://uonetplus.vulcan.net.pl/wroclaw FILM Jak po raz pierwszy zalogować się do e dziennika UONET+  FILM Jak odzyskać hasło do do e-dziennika UONET+ firmy VULCAN

KLIKNIJ ŻEBY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ

Dotacje z UNICEF-u dla wrocławskiej edukacji

Ponad 24,5 mln złotych dotacji z UNICEF-u, jakie otrzyma Wrocław na działania i projekty pomocowe związane z uchodźcami z Ukrainy przebywającymi w naszym mieście, popłynie do wrocławskich placówek oświatowych. Pieniądze przeznaczone są na ściśle określone cele, w tym m.in. na:…

Skip to content